DOMOFONY

Oferujemy Państwu montaż i instalację domofonów analogowych, cyfrowych oraz videodomofonów a także modernizację, rozbudowę lub wymianę istniejących instalacji na systemy nowsze.

Wybór domofonu odpowiedniego do danego typu budynku ustalamy zawsze wspólnie z klientem biorąc pod uwagę jego wymagania, potrzeby oraz fundusze jakimi dysponuje. Na instalację najlepiej zdecydować się na etapie budowy, ponieważ daje to nam największe możliwości wyboru układu instalacji. Firma podejmuje się montażu instalacji wraz z zakupem sprzętu i materiałów ustalonych wcześniej z klientem, bądź z materiałem zakupionym przez klienta. Koszt usługi zależy od wyżej wymienionych czynników. W naszych realizacjach używamy sprawdzonych urządzeń czołowych producentów sprzętu

Instalacje domofonowe montujemy na wszystkich typach budownictwa.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz umowę na stałą konserwację. Gwarantujemy najwyższą jakość, solidność i terminowość naszych prac.

KONSERWACJA

Domofon jak każde urządzenie techniczne, często używane wymaga dodatkowej uwagi. Chodzi tu głównie o domofony zamontowane w budynkach wielorodzinnych gdzie ciągłe użytkowanie powoduje szybsze zużycie. Umowa zawarta z naszą firmą będzie gwarantowała, że instalacja domofonowa będzie cały czas sprawna a pojawiające się usterki będą w możliwie najszybszym czasie usuwane. Konserwacja domofonów obejmuje całą instalacje domofonową tj.:

-naprawa usterek kasety zewnętrznej.
-naprawa unifonów w lokalach
-naprawa central i innych modułów domofonowych.
-naprawa wzmacniaczy i urządzeń zasilających.
-regulacja i naprawa elektrozaczepów, wkładek oraz zamków.
-naprawa okablowania.

Cena jednostkowa od lokalu ustalana jest na podstawie złożoności instalacji, jej stanu technicznego oraz ilości lokatorów.